Mīlestība ir jākopj

Mīlestība ir jākopj

Lielās talkas ietvaros 30. aprīlī esi kopā ar „Saldus fotoklubs – ES DARU” un piedalies kopīgā Mīlestības ozola apkārtnes sakopšanas talkā, foto plenērā Saldū, Kalnsētas parkā pie Mīlestības ozola sākot no plkst. 10.Tos, kuri Kalnsētas parku vēl īsti labi nepazīst, aicinām pulcēties uz Kalnsētas parka estrādes kāpnēm plkst 09:45, lai kopīgi dotos uz netālo talkas vietu.

„Tā varētu būt forša vieta, kur labāk vienam otru iepazīt”, stāsta Agris Robs. „Dienu papildināsim ar pikniku un foto plenēru, tāpēc aicinām modeles un citus interesentus”.Atkritumu maisus nodrošināsim. Līdzi jāņem cimdi, tēja termosā, desiņas, strādātgriba un labs garastāvoklis. Tiekamies sestdien, 30. aprīlī!

Talkas atbildīgais: Agris Robs, 25500077, fotoklubs.esdaru@gmail.com

Detalizētu karti ar Mīlestības ozola atrašanās vietu Kalnsētas parkā iespējams apskatīt http://www.talkas.lv sadaļā „Talkas vietas – Saldus novads – Saldus pilsēta”.„Lielās talkas ideja ir balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu. Lielās Talkas idejas autore ir rakstniece Anna Žīgure, bet pati ideja aizgūta no igauņiem, kas vides sakopšanu visas valsts mērogā pirmoreiz rīkoja 2008. gada 3. maijā”, raksta http://www.talkas.lv mājaslapā.

Informāciju sagatavoja:Klāvs Vasiļevskis, „Saldus fotoklubs – ES DARU” biedrs