Starts fotoplenēru sērijai ”Saldus novada attēls 2011”

Priekšplānā Agris Robs ar meitiņu Evu Robu. Pirmajā rindā no labās puses: Arnis Āre; Agnese; Roba; Inta Vīnšteina; Zanda Vectīrele. Otrajā rindā no labās puses: Inga Brizga; Gatis Vilbrants; Nauris Vasiļevskis; Haralds Fiļipovs.
Priekšplānā Agris Robs ar meitiņu Evu Evelīnu Robu. Pirmajā rindā no labās puses: Arnis Āre; Agnese Kasparova; Una Elizabete Roba; Inta Vīnšteina; Zanda Vectīrele. Otrajā rindā no labās puses: Inga Brizga; Gatis Vilbrants; Nauris Vasiļevskis; Haralds Fiļipovs.

Saldus fotokluba ES DARU fotoplenēru sērijas ”Saldus novada attēls 2011” starts ir dots! Mūsu kā saldenieku pienākums pret savu pilsētu ir izdarīts – Pirmie Saldus novada svētki ir aizvadīti godam, tāpēc tagad ir laiks pielikt roku arī Saldus novada iemūžināšanai. Fotoplenēru sērijas startu esam devuši ar 21.maija sestdienu Kursīšu pagastā. Burvīga sestdiena jautrā kompānijā lieliskā vietā.
Vai mēs apciemosim arī Tavu pagastu? Iespējams. Vasaras laikā esam plānojuši paviesoties arī Pampāļos, Nīgrandē, Kalnos, Ezerē, Grīvaišos, Griezē, Rubā, Vadakstē un citās vietās. Gaidiet ciemos! :)

Informācija par projekta gaitu un bildes no projekta sekos.